Výlet Valašské Meziříčí 4/2010

Při prezentaci firmy Lipoelastic na naší výroční členské schůzi v únoru letošního roku nám byla nabídnuta návštěva firmy s tím, že se můžeme blíže seznámit jaké mají produkty a co všechno nabízí nám stomikům.

Tato návštěva se uskutečnila 20.dubna a zúčastnilo se jí 6 členů klubu a jeden rodinný příslušník. Zástupkyně firmy paní Lešenarová a Tesařová nás přivítaly již na autobusovém nádraží, odkud nás převezly do firmy.

Přivítání a zajištěný program byl nad naše očekávání. Paní Naďa Kubíková nám vyčerpávajícím způsobem předvedla všechny jejich výrobky, včetně příslušenství. Vše probíhalo v rámci besedy velmi srdečně a vyměňovali jsme si navzájem své zkušenosti. Prohlédli jsme si také dílny, kde šijí elastické prádlo pro ženy i muže. V rámci programu nám bylo umožněno podívat se také do "Gobelínky" na tkaní koberců a restaurování tapisérií.

Celé naše setkání jsme ukončili společným obědem. Po celou dobu nás provázely paní Lešenarová a paní Tesařová. Naše setkání se nám účastníkům velmi líbilo. Oceňujeme vstříctnost a přístup pracovníků firmy Lipoelastic vůči nám - svým zákazníkům.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Marie Martincová, předsedkyně klubu.