Výlet Kroměříž 6/2012

Dne 14.6.2012 se vydala skupina členů našeho klubu na výlet do Kroměříže. Doprava byla individuální, sraz jsme měli na autobusovém nádraží v Kroměříži, kde nás čekal člen klubu pan Hajda Rostislav, který bydlí v Kroměříži. Po celý den nám dělal průvodce. Neměli jsme zajištěnou žádnou dopravu a vše jsme absolvovali pěšky.
Navštívili jsme arcibiskupský zámek - jeho historické sály a zdatnější vyšlapali 206 schodů na věž zámku. Odměnou nám byl krásný výhled na město Kroměříž a jeho okolí. Před návštěvou květné zahrady jsme společně poobědvali a vzájemně besedovali. Prohlídkou květné zahrady, která je vzácnou ukázkou zahradní architektury s bohatou květinovou výzdobou a řadou vzácných dřevin, jsme ukončili náš jednodenní výlet. Byl plný nových zážitků, ale také osobních poznání a všichni jsme souhlasili s tím, tak důležité je odpoutat se od všedních záležitostí a prožít něco nového, pěkného.

Marie Martincová, předsedkyně klubu.